CUKO

Kompleksowe wyposażenie wnętrz

Hiszpański design

                 

               

                   

 
TREKU
 
Design skandynawski zauroczył znaczne grono tych, którzy remontują lub kompletują wystrój wnętrz swoich domów. Skandynawskie meble stały się marzeniem dużej liczby osób pragnących wygodnie i pięknie żyć. Kolekcja mebli producenta TREKU to hiszpańskie meble skandynawskie gdyż to skandynawski design, jednak krajem pochodzenia tych mebli jest urocza Hiszpania.


BD BARCELONA DESIGN

to największy prestiż międzynarodowy we wzornictwie. Firma została założona w roku 1972 przez architektów i projektantów wśród których byli Pep Bonet, Cristian Cirici, Lluis Clotet, Mireia Riera i Oscar Tusquets. Katalogi firmy prezentują przedmioty współczesne zaprojektowane przez Alfredo Häberli, Jaime Hayon, Konstantin Grcic or Ross Lovegrove i te z wyraźnym rysem historycznym twórców takich jak: Antoni Gaudí czy Salvador Dalí. BD Barcelona wygrała wiele nagród m.in.: Premio Nacional de Diseño w 1989 roku, Nagrodę Europejskiego Stwowarzyszenia Designu wroku 1990 oraz nagrodę Red Dot Design "best of the best" w  2011 roku.

ONDARRETA

Hiszpańska marka Ondarreta to świat krzeseł i stołów produkowanych wyłącznie z najwyższej jakości materiałów zarówno dla domu, jak i przestrzeni publicznych. Autorami poszczególnych kolekcji Ondarreta są czołowi projektanci z Półwyspu Iberyjskiego tacy jak między innymi: Jorge Pensi, Jean Louis Iratzoki, Nadia Arratible, Rafael Moneo, Gabriel Teixido.

 
MOBLES 114
Mobles 114 to marka kojarzona z rynkiem kontraktowym, ale w jej ofercie znajdziemy też krzesła, stoły, hokery, stoliki, wieszaki i inne elementy, które świetnie sprawdzą się w domach i mieszkaniach – szczególnie tych nowoczesnych. Ciekawe formy, zaskakujące połączenia drewna, sklejki, metalu i tworzyw sztucznych to pomysły najlepszych hiszpańskich designerów, takich jak Jorge Pensi, czy Javier Mariscal, Martin Azua czy Eugeni Quitllet.

VICCARBE
Kolekcja Viccarbe pokazuje wartość i odniesienia do współczesnego stylu życia, oferując szeroką gamę produktów do wygodnego życia. Wyróżnia się dużą prostotą, innowacyjną elegancją i globalną świadomością marki. Ta kolekcja jest idealna dla osób, które żyją teraźniejszością i myślą o przyszłości.


JOQUER
Joquer to rodzinna firma, która specjalizuje się w meblach tapicerowanych o nowoczesnym wzornictwie. Od 1984 roku w Barcelonie powstają komfortowe sofy o modułowych konstrukcjach, fotele i łóżka. Stylistyka mebli Joquer jest na wskroś współczesna – jednak proste formy łączą się w nich wyraźnie z iście śródziemnomorskim zamiłowaniem.